درخواست شهردار میامی برای استفاده از بیت کوین پذیرفته شد

درخواست شهردار میامی برای استفاده از بیت کوین پذیرفته شد – رمز ارز

اخبار بیت کوین

فرانسیس سوارز (Francis Suarez)، شهردار میامی، در ویدیویی اعلام کرد که شورای دولتی میامی از طرح او برای پرداخت عوارض شهری، مالیات مستغلات و سرمایه‌گذاری دولتی با بیت کوین حمایت کرده‌اند.
به گزارش بیت کوین مگزین، سوارز در این پیام ویدیویی ضمن تشکر از اعضای این شورا می‌گوید:
از اعضای شورای دولتی میامی برای حمایت از طرح خودم تشکر می‌کنم. این طرح پس از انجام بررسی‌ها، مدیران شهری را موظف می‌کند که با ایجاد درگاهی، امکان پرداخت درصدی از حقوق کارکنان خود را مهیا کنند. این طرح به شهروندان میامی این امکان را می‌دهد که عوارض خود را با بیت کوین پرداخت کنند و مدیران شهری می‌توانند با همکاری با بخش حسابداری میامی، مالیات‌ها را به‌صورت بیت کوین دریافت کنند. شهر میامی از تلاش‌ها برای پذیرش بیت کوین به‌عنوان یک ارز و استفاده از آن برای سرمایه‌گذاری‌های بالقوه در آینده حمایت می‌کند.
پس از سرمایه‌گذاران خرد و سرمایه‌گذاران دانه‌درشت و نهادهای سرمایه‌گذاری، حالا نوبت به شهرهای بزرگ رسیده است که به بیت کوین به‌عنوان یک ابزار برای ذخیره امن دارایی‌های نگاه کنند. در صورت موفقیت تلاش‌های سوارز، این طرح می‌تواند خطرات پیرامون سرمایه‌گذاری و استفاده از بیت کوین را کاهش و به شهرهای مشابه امکان دهد تا به این رمز ارز به‌عنوان یک سرمایه‌گذاری امن نگاه کنند.
سواریز در پایان ویدیو خود می‌گوید:
خارق‌العاده است که در میامی نگاهی آینده‌نگر در حوزه ارزهای دیجیتال داریم.
این ویدیو ۲ میلیون بار دیده شده است و ۵,۰۰۰ نفر آن را بازنشر کرده‌اند. در زمان نگارش این خبر چیزی در حدود ۱۶,۰۰۰ نفر هم این ویدیو را پسندیده‌اند. گفته می‌شود در روزهای آینده این آمارها بیشتر هم می‌شود.
ورود بیت کوین به حوزه خدمات شهری و در سطوح کلان اقتصادی روز‌به‌روز بیشتر می‌شود. اندرو ینگ (Andrew Yang)، نامزد انتخابات سال ۲۰۲۰ آمریکا هم اعلام کرده است که قصد دارد شهر نیویورک را به یک قطب بیت کوین تبدیل کند. او در حال حاضر در حال مبارزات انتخاباتی برای تصدی سمت شهردار نیویورک است. سینتیا لومیس (Cynthia Lummis) نماینده ایالت وایومینگ در سنای آمریکا هم در پاسخ به اظهارات ینگ نوشت:
در پا جای پای وایومینگ گذاشتن بهترین آرزوها را برای شما دارم. وقتی در دریافت مجوز بیت لایسنس به مشکل خوردید با من تماس بگیرید. افرادی را می‌شناسم که خوشحال می‌شوند کمکتان کنند.
مسئولان برگزاری کنفرانس بیت کوین ۲۰۲۱ هم پس از صحبت‌های سوارز اعلام کردند که مقر خود را به میامی منتقل می‌کنند.

موردی یافت نشد.

wpDiscuzدیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدxInsertComment Author Info

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *