شرکت آمریکایی Greenpro قصد دارد ۱۰۰ میلیون دلار در بیت کوین سرمایه‌گذاری کند

شرکت آمریکایی Greenpro قصد دارد ۱۰۰ میلیون دلار در بیت کوین سرمایه‌گذاری کند – رمز ارز

اخبار بیت کوین

شرکت گرین پرو کپیتال (Greenpro Capital) که در بازار بورس نزدک با نماد GRNQ معامله می‌شود، روز دوشنبه (۸ دی) در بیانیه‌ای اعلام کرد که قصد دارد با ایجاد یک صندوق سرمایه‌گذاری بیت کوین، در این رمز ارز سرمایه‌گذاری کند.
به گزارش «The Block»، شرکت گرین پرو که خود را یک «مرکز رشد تجاری» می‌نامد، در حوزه ارائه خدمات مالی برون‌مرزی به کسب‌وکارها و افراد ثروت‌مند فعالیت می‌کند.
گفتنی است این شرکت پیش از این در حوزه‌های بانکداری، بهداشت، فناوری، بهزیستی و هنر فعالیت داشته است و اکنون از یکی از شرکت‌های زیرمجموعه خود با نام صرافی کریپتو اس‌ایکس (CryptoSX) برای خرید بیت کوین استفاده خواهد کرد. سی‌کی ‌لی (CK Lee) مدیرعامل این شرکت به مدیران سرمایه‌گذاری گرین پرو دستور داده است تا در سه‌ماهه اول سال آینده سرمایه‌ای ۱۰۰ میلیون دلاری برای خرید بیت کوین جذب کنند. او همچنین برنامه‌ریزی کرده است تا وجوه نقد گرین پرو را نیز در بیت کوین سرمایه‌گذاری کند.
سهام این شرکت پس از انتشار این اعلامیه، با رشد قابل توجهی مواجه شد و از ۱٫۳۸ دلار به ۲٫۳۹ دلار رسید. کمی بعد هم شاهد اصلاح ارزش سهام گرن پرو و رسیدن به ۱٫۶۸ دلار بودیم.
شرکت سهامی عام مایکرواستراتژی (Microstrategy) که در حوزه فناوری اطلاعات فعالیت می‌کند، اقدام مشابهی در سال ۲۰۲۰ انجام داد. این شرکت با تامین مالی از طریق بدهی‌های ممتاز قابل تبدیل، اقدام به خرید میلیون‌ها بیت کوین کرد

موردی یافت نشد.

wpDiscuzدیدگاه خود را به اشتراک بگذاریدxInsertComment Author Info

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خبر روز