معاون ارشد ریپل از دارایی‌های کریپتوی خود رونمایی کرد

دیوید شوارتز (David Schwartz)، مدیر ارشد بخش فناوری ریپل، در پاسخ به سؤال یکی از کاربران در مورد سبد سرمایه‌گذاری خود گفت که ریپل، بیت کوین و اتریوم به‌ترتیب بیشترین سهم از سبد دارایی او را در تشکیل می‌دهند.
به گزارش یوتودی، دیوید شوارتز مدیر ارشد فناوری ریپل در پاسخ به یک کاربر توییتر که پرسیده بود او چه ارزهای دیجیتالی نگهداری می‌کند، از فهرست دارایی‌های کریپتوی خود رونمایی کرد.   
شوراتز از ۱۳ رمز ارز نام می‌برد که به ترتیب اندازه موقعیت معاملاتی مرتب شده بودند. بیشترین بخش سبددارایی شوراتز را توکن XRP تشکیل می‌دهد و بعد از آن به‌ترتیب بیت کوین و اتریوم قرار دارند.
بت (BAT) و استلار هم در جایگاه‌های بعدی قرار دارند. گفتنی است شرکت استلار توسط یکی از هم‌بنیان‌گذاران ریپل یعنی جد مک کالب (Jed McCaleb) تأسیس شده است. او اولین مدیر ارشد فناوری ریپل بوده است. در فهرست شوراتز پس از XLM، کاردانو قرار دارد. بیت کوین گولد و ایاس در انتهای این فهرست هستند.
دیوید شوارتز اعتراف کرده است که اکنون ممکن است کوین‌های متفاوتی را در اختیار داشته باشد اما این دارایی‌ها به دلیل ایردراپ‌ها و دیگر اتفاق‌ها به حساب او وارد شده‌اند.
شوارتز در پاسخ خود نوشت:
توجه داشته باشید، مواردی که ذکر می‌شود لزوماً چیزی نیست که در حال حاضر ترجیح بدهم نگهداری کنم، این فهرست به دلیل ایردراپ‌ها و دیگر شرایط تشکیل شده است. تقریباً بر اساس اندازه موقعیت معاملاتی: XRP، بیت کوین، اتریوم، بت، XLM، پلی‌مث (Polymath)، کین (KIN)، کریپتوریم (Crypterium)، استورم‌اکس (StormX)، بیت کوین گولد و ایاس (EOS) دارم.
بعد از انتشار این توییت، چندین تحلیل گر از اینکه در فهرست شوارتز دوج‌کوین و وی‌چین حضور ندارد، اظهار تعجب کردند.
مدیر ارشد فناوری ریپل همچنین چندی پیش نشانه‌های اصلی یک کلاه‌برداری در حوزه ارزهای دیجیتال را به اشتراک گذاشت و به کاربران ارزهای دیجیتال هشدار داد که مراقب باشند در دام این کلاهبرداری‌ها نیفتند. این موضوع در رسانه‌ها بازتاب پیدا کرد.
شوارتز در این رابطه نوشت، طرح‌های کلاه‌برداری‌های در حوزه ارزهای دیجیتال به‌راحتی قابل‌تشخیص هستند زیرا سازندگان آن وعده بازگشت سرمایه بسیار زیادی می‌دهند.
او همچنین خاطرنشان کرد اگر کسی راهی برای کسب درآمد بالا در حوزه ارزهای دیجیتال پیدا کند، دیگر نیازی به سرمایه‌گذاری شما ندارد و به‌راحتی می‌تواند وام بگیرد و این بازدهی را برای خود حفظ کند.
دیوید شوارتز معتقد است که حتی وعده سود ۲ درصدی در روز هم بوی کلاه‌برداری در این حوزه می‌دهد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خبر روز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *