معرفی 4 صرافی برتر جایگزین بایننس مناسب معامله گران ایرانی

اگر با ارزهای مختلف دیجیتال سروکار داشته باشید قطعاً کلمه بایننس برایتان آشنا خواهد بود. در واقع بایننس یک صرافی مهم و آنلاین در رمز ارز‌ها به شمار می رود. در این نوع صرافی افراد می توانند ارزهای دیجیتال متعددی را مبادله و خرید و فروش کنند. جالب است بدانید در سال ۲۰۱۸ این صرافی جز بزرگ ترین مرکز معاملات ارزی دیجیتال قرار گرفته بود. اگر بخواهیم از لحاظ تراکنش این صرافی را با سایر صرافی ها بررسی کنیم باید بگوییم که در جهان بیشترین تراکنش های روزانه مربوط به این صرافی می باشد؛ اما متأسفانه به تازگی ایرانی ها به دلیل تحریمات موجود از بهره گیری از این صرافی ایده آل محروم شده اند. ما در اینجا سعی می کنیم چند صرافی ایمن و مطمئن را به عنوان جایگزین صرافی بایننس برایتان معرفی کنیم و روش ثبت نام در هر یک از آن ها را برای شما عزیزان شرح دهیم.
فهرست این مقاله
معاملات در صرافی بایننس
معاملات در بایننس به چهار نوع مختلف انجام می گیرد. معاملات Limit، معاملات Market، معاملات Stop Limit و معاملات Oco از جمله معاملاتی هستند که در صرافی بایننس انجام می گیرد. در معاملاتی که از نوع Limit هستند قیمت خرید و فروش توسط کاربران تعیین می گردد و سایر موارد در آن دخالتی ندارند. هنگامی که معاملات Market انجام می گیرد قیمت ارزها مطابق آنچه در بازار است گزارش می شود. خوب است بدانید استفاده از این نوع معامله جهت خرید و فروش ارزهایی با ارزش کم مناسب نمی باشد. دلیل این امر این است که ارزهایی که توسط قیمت بازار تنظیم می شوند به هنگام خرید به بالاترین قیمت و هنگام فروش به پایین ترین قیمت ممکن به فروش می رسد. درباره معاملات stop limit باید بگوییم که کاربر قادر است به هنگام فروش ارزهایش شرایطی را برای خریدار مدنظر قرار دهد. درباره معاملات Oco باید بگوییم که یک ترکیب از معاملات Stop limit است. در واقع شما می توانید تعیین کنید که اگر قیمت ارز تا حد مورد نظر شما بالا رفت یا پایین آمد، آن را بفروشید یا خریداری کنید. از معاملات آپشن چیزی شنیده اید؟ در این نوع معامله سرمایه گذار قادر است دارایی خود را با قیمتی که خود مایل است یعنی به دور از قیمت های بازار خرید و فروش کند.
توضیح مختصری درباره صرافی بایننس
بایننس یک صرافی بسیار بزرگ و ایده آل است که در معاملات ارزهای دیجیتال از آن استفاده می کنند. اگر به طور اختصاصی بخواهیم بیان کنیم باید بگوییم که روزانه میلیون ها ترید ارزهای دیجیتال در صرافی بایننس انجام می گیرد. با این که این صرافی بسیار بزرگ و کاربردی است ثبت نام و ساخت حساب کاربری در آن بسیار راحت و رایگان است. در صورتی که سیستم های کامپیوتری ندارید، می توانید از اپلیکیشن های مخصوص گوشی موبایل استفاده کنید و از خدمات این صرافی بهره مند شوید.
طریقه کار با بایننس

اگر بخواهیم به ساده ترین زبان ممکن روش کار با بایننس را شرح دهیم باید بگوییم که خریداران و فروشندگان ارزهای دیجیتال در این صرافی گرد هم جمع می شوند و معاملاتی جهت خریدن و فروختن ارزها را انجام می دهند. با انجام معاملات در این صرافی مقداری کمیسیون به آن تعلق می گیرد. برخی از افراد فکر می کنند صرافی بایننس ارزهای متعددی مانند بیت کویین را می فروشد یا می خرد، در صورتی که این طور نیست. در واقع صرافی بایننس یک واسطه است که خریداران و فروشندگان را به هم متصل می کند. اگر در کشور خودمان ایران زندگی می کنید باید جهت استفاده از این نوع صرافی ابتدا از سایت صرافی های ایرانی، بیت کوین یا تتر خریداری کنید و پس از آن ارزهای خریداری شده را به بایننس انتقال دهید و معامله مورد نظر خود را انجام دهید. در واقع می توان گفت استفاده از صرافی بایننس در ایران کمی مشکل است به همین جهت می توان از سایر صرافی ها مانند صرافی کوکوین، صرافی کوینکس و صرافی بای بیت و… جهت ترید کردن ارزهای دیجیتالی بهره برد.
چرا بایننس برای کاربران ایرانی مناسب نیست؟
متأسفانه پس از آن که احراز هویت در صرافی بایننس الزامی شد دیگر کاربران ساکن در ایران قادر به استفاده از این صرافی ایده آل نبودند. در واقع از آن زمان به بعد کاربران ایرانی نمی توانند از این صرافی استفاده کنند و حتی کاربرانی که در صرافی بایننس نیز حساب داشته اند هنگام ورود به آن با اخطار «با عرض پوزش ما قادر به ارائه خدمات به شما نیستیم» مواجه می شوند. افرادی که با این هشدار مواجه شده اند اقدامی به جز خارج کردن سرمایه خود از صرافی بایننس نمی توانند انجام دهند. حال کاربران سابق این صرافی سعی دارند یک صرافی مطمئن و ایده آل جهت انجام ترید و معاملات ارزهای دیجیتالی را شناسایی کنند. لازم به ذکر است که احتمال هک شدن سرمایه شما در صرافی بایننس وجود دارد و جهت ممانعت از این اتفاق باید کیف پول سخت افزاری برای خود بسازید.
معرفی جایگزین های بایننس
علاوه بر این لازم است صرافی های معتبر و مطمئنی جهت ترید کردن ارزهای دیجیتالی را بشناسید و آن ها را جایگزین صرافی بایننس کنید. ما در این مقاله سعی می کنیم چندین صرافی جهت جایگزین کردن صرافی بایننس به شما معرفی کنیم.
۱. صرافی کوکوین به عنوان اولین جایگزین صرافی بایننس
کوکوین یکی از صرافی های ایده آل و مطمئن جهت انجام معاملات ارز دیجینال برای ایرانیان به شمار می رود. این صرافی از سال ۲۰۱۷ کار خود را به صورت رسمی و آنلاین آغاز کرده است و امروزه جایگزین مناسبی برای صرافی بایننس شده است. ایرانیان در این صرافی به خوبی می توانند تریدهای خود را انجام دهند؛ اما متأسفانه در بخش احراز هویت محدودیت هایی برای ایرانیان وجود دارد که پشتیبان این صرافی گفته است ممکن است ایرانیان به هنگام احراز هویت به مشکل بربخورند اما جهت انجام معامله و ترید کردن آن ها هیچ مشکل خاصی وجود ندارد. اگر بخواهیم یک بستر ایمن و پیشرفته جهت خرید و فروش ارز معرفی کنیم قطعاً باید با صرافی کوکوین آشنا شوید. در این صرافی ارزهای دیجیتالی زیادی مانند اتریوم، بیت کویین، نئو، ترون و… که بیش از ۲۰۰ نوع هستند مورد معامله قرار می گیرند. از آن جایی که کار با این صرافی بسیار آسان است، افراد مبتدی نیز می توانند از آن جهت انجام معاملات خود بهره گیرند. طبق آمار از هر چهار نفر یک نفر صرافی کوکوین را جایگزین صرافی بایننس کرده است. جالب است بدانید اکثر کاربران این صرافی از مردمان هند، ویتنام، ترکیه، اسپانیا و ایتالیا می باشند. معاملات انجام شده در این صرافی به حدود ۷۰۰ میلیون رسیده است که ارزش آن ها مبلغی حدود ۷۴ میلیارد دلار گزارش شده است.
چرا صرافی کوکوین را به عنوان اولین جایگزین صرافی بایننس معرفی کرده اند؟
از آن جایی که صرافی بایننس بسیار بزرگ و قدرتمند بود قطعاً لازم است صرافی قدرتمندی برای جایگزینی آن انتخاب شود. صرافی کوکوین با مزیت های فوق العاده ای که دارد توانسته است یکی از برترین ها به عنوان جایگزین بایننس معرفی شود. اولین مزیت صرافی کوکوین این است که از ۲۰۰ کشور مختلف دنیا حدود ۶ میلیون کاربر فعال و هوشمند دارد و در بین صرافی های پر ترافیک جای گرفته است و تاکنون معاملات متعددی در آن انجام گرفته است. طریقه استفاده از آن بسیار راحت و ساده و در عین حال بسیار کاربردی و کارآمد است. ۲۰۰ نوع رمز ارز متنوع که از جمله مهم ترین آن ها بیت کویین، اتریوم و نئو است در آن ترید می شود. اگر کاربری به مشکل خاصی برخورد می تواند در این صرافی سؤال خود را بپرسد و پاسخ آن را دریافت کند. این بدان معنا است که پشتیبانی از کاربران به صورت ۲۴ ساعته انجام می گیرد. یکی از مهم ترین و برترین ویژگی صرافی کوکوین این است که میزان کمیسیون دریافتی نسبت به سایر صرافی ها کمتر است که این موضوع برای کاربران از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کسانی که سیستم کامپیوتری ندارند هم می توانند به کمک گوشی موبایل از این صرافی جهت ترید ارزهای دیجیتالی خود بهره گیرند.
کمیسیون در صرافی کوکوین
همان طوری که گفته شد میزان کارمزد و کمیسیون دریافتی در این صرافی نسبت به سایرین بسیار کمتر است. برای هر معامله حدود یک دهم درصد از مبلغ معامله شده جز کمیسیون صرافی کوکوین قرار می گیرد. جالب است بدانید افرادی که قصد سپرده گذاری دارند از آن ها هیچ هزینه ای به عنوان کارمزد دریافت نخواهد شد.
اعتبار صرافی کوکوین
کاربرانی که وارد دنیای رمز ارز شده اند جهت انجام معاملات خود ناچار هستند به یک صرافی آنلاین مراجعه کنند تا ترید ارزهای دیجیتال آن ها انجام گیرد. هر چه امنیت و اعتبار یک صرافی بیشتر باشد مردم رغبت بیشتری جهت استفاده از آن نشان می دهند.. صرافی کوکوین سعی کرده است با دریافت کارمزد اندک و برقراری معاملاتی ایمن در بین صرافی های ممتاز جهان بدرخشد.
ثبت نام در صرافی کوکوین
اگر قبلاً در صرافی بایننس ثبت نام کرده اید در اینجا به مشکل و چالش خاصی برنخواهید خورد؛ زیرا مراحل ثبت نام در این صرافی شباهت بسیار زیادی به مراحل ثبت نام در صرافی بایننس دارد. در گام ابتدایی لازم است وارد سایت صرافی کوکوین شوید. حال بر روی دکمه ثبت نام ضربه بزنید. از آن جایی که کد کشور ایران در بین گزینه ها قرار ندارد شما نمی توانید از طریق تلفن ثبت نام خود را انجام دهید؛ بنابراین باید از طریق ایمیل اقدام کنید پس ایمیل و دیگر اطلاعات خواسته شده را وارد کنید و سپس بر روی کلمه Send code بزنید تا کدی برای ایمیلتان ارسال گردد. پس از آن در کادر موجود کد دریافتی را بزنید و شروع به خواندن قوانین و مقررات کنید. در صورتی که با قوانین موافق بودید تیک آن را بزنید و بر روی گزینه Sign Up ضربه بزنید تا ثبت نام شما به اتمام برسد. پس از آن لازم است امنیت حساب خود را بالا ببرید. لازم است بدانید این کار به هیچ عنوان الزامی نیست و کاملاً اختیاری می باشد. برای این کار بر روی گزینه Kyc verification ضربه بزنید. بخش دوم افزایش امنیت حساب مربوط به Account security می باشد. با کلیک بر روی آن وارد صفحه ای جدید می شوید که باید گزینه اول یعنی Google verification را انتخاب کنید. پس از آن باید بر روی گزینه Send code ضربه وارد کنید تا کد مورد نظر به ایمیلتان ارسال گردد. پس از تائید کد Next را بزنید و وارد مرحله بعدی شوید. پس از آن لازم است برنامه ای مانند برنامه Authenticator را نصب کنید تا به کمک بارکدخوان اپلیکیشن بتوانید کد Qr سایت را اسکن کنید.
جهت افزایش امنیت حساب کاربری در صرافی کوکوین متن زیر را دنبال کنید
اگر قصد دارید امنیت تراکنش های خود را بالا ببرید گزینه Trading password را فعال کنید. برای این کار بر روی کلمه Set ضربه بزنید. به کمک برنامه Google Authentication کد تائید را وارد کادر کنید و سپس بر روی کلمه Next ضربه بزنید. پس از آن لازم است رمز قوی که وارد کرده اید را دومرتبه وارد کادر دوم کنید. پس از آن بر روی کادر آبی رنگ که درون آن کلمه Confirm نوشته شده است ضربه بزنید. گزینه Email safety phrase جهت بالا بردن امنیت ایمیل تان در مقابل حملات فیشینگ ها می باشد. اگر قصد دارید امنیت حساب شما در صرافی کوکوین بالا برود لازم است گزینه Withdrawal safety phrase را فعال کنید. با این روش می توانید ثبت نام در صرافی کوکوین را به اتمام برسانید و امنیت حساب خود را در این صرافی بالا ببرید.
۲. صرافی کوینکس
صرافی کوینکس در بین ۳۰۷ صرافی معتبر جهان رتبه ۴۵ را از آن خود کرده است. با اینکه صرافی کوینکس جز صرافی های خارجی است اما در بین ایرانیان از محبوبیت خاصی برخوردار است. از آن جایی که به کمک انواع Vpn ها می توان به راحتی از این صرافی در ایران بهره برد بسیاری از افراد آن را به عنوان جایگزین صرافی بایننس انتخاب کرده اند.
مزیت های انتخاب صرافی کوینکس به عنوان جایگزین صرافی بایننس
صرافی کوینکس از نظر امنیتی توانسته است اطمینان خاطر فوق العاده ای به کاربران خود بدهد. علاوه بر این کار کردن و انجام معاملات در صرافی کوینکس بسیار راحت است و حتی معامله گران مبتدی نیز قادر هستند به راحتی در آن ترید ارزهای دیجیتال خود را انجام دهند. معاملاتی که در این صرافی انجام می شود به صورت ایمن و پایدار بوده و هیچگونه تحریمی کاربران ایرانی را تهدید نمی کند. به کمک کارت های بانکی بین المللی نیز می توان ترید ارزهای دیجیتالی خود را انجام داد. در صرافی کوینکس افراد می توانند از کیف پول Viawallet بهره گیرند. تمام معاملات به صورت ۲۴ ساعته انجام می شود و پشتیبانی از کاربران آن به طور همه روزه انجام می گیرد. همین موضوعات سبب طرفداری هرچه بیشتر کاربران و تریدرها نسبت به صرافی کوینکس شده است.
میزان کمیسیون در صرافی کوینکس
صرافی کوینکس تنها در مقابل برداشت ارزی که در آن صورت می گیرد مقدار اندکی کمیسیون دریافت می کند و چنانچه شما قصد داشته باشید ارزی را وارد این صرافی کنید نیاز به پرداخت هیچگونه کارمزدی نخواهید بود. خوب است بدانید صرافی کوینکس ارز مختص خود به نام Cet را دارد و مایل هست مورد معامله کاربران خود قرار گیرد و با خرید این ارز از کارمزدی نصف قیمت برخوردار خواهید شد. اگر بخواهیم به طور کلی بیان کنیم باید بگوییم که مقدار کارمزد در این صرافی حدود چهارده دهم درصد گزارش شده است که این مبلغ مقرون به صرفه ای برای کاربران به شمار می رود. حدود ارزهایی که توسط این صرافی پشتیبانی می شود بیش از ۱۹۹ نوع می باشد. از جمله مهم ترین ارزهایی که در این صرافی مورد ترید معامله گران قرار می گیرد شامل بیت کوین، اتریوم، لاین کوین، نئو و… می باشد.
چگونه در صرافی کوینکس ثبت نام کنیم؟
در ابتدا لازم است بگوییم که در این صرافی نیازی به انجام احراز هویت نمی باشد و چنانچه روزانه بیش از ۱۰ هزار دلار برداشت می کنید لازم است اقدامات مربوط به احراز هویت را انجام دهید. برای انجام ثبت نام در صرافی کوینکس لازم است بر روی دکمه “وارد صفحه شوید” کلیک کرده و در قسمت حساب بر روی دکمه “احراز هویت” کلیک کنید. صفحه ای برایتان باز خواهد شد که در بخش Basice info لازم است تمام اطلاعات شخصی خود اعم از نام، نام خانوادگی، نام کشور و… را وارد کنید. پس از آن لازم است در قیمت Id verification اطلاعات پاسپورت خود را وارد کنید و سپس پاسپورت و دیگر اطلاعات خود را به دست بگیرید و عکسی از خود بگیرید و آن را ارسال کنید و گزینه Promise to be the legimate owner of these Id documents را کلیک کنید و در انتها بر روی کلمه Submit ضربه بزنید.
چگونه در صرافی کوینکس واریز و برداشت کنیم؟
جهت برداشت از صرافی کوینکس لازم است ابتدا وارد بخش دارایی ها شوید و بر روی Withdraw ضربه بزنید. اگر قصد دارید پولی را به حساب فرد دیگری منتقل کنید باید شماره حساب وی را وارد کنید. پس از وارد کردن میزان مبلغ بر روی ارسال ضربه بزنید تا کار برداشت به اتمام برسد. در روش دیگر شماره یا ایمیل شخص مورد نظر را وارد کنید و پس از آن مبلغ مورد نظر را ثبت کنید. در انتها بر روی کلمه ارسال ضربه بزنید. در این روش هیچگونه کارمزدی از شما دریافت نخواهد شد. اگر قصد واریز وجه به این صرافی را دارید بهتر است در ابتدا وارد بخش دارایی شوید. پس از آن در این صفحه وارد بخش واریز شوید و هر رمز ارزی که مایل هستید را خریداری کنید و به دنبال آن بر روی کلمه Deposit ضربه بزنید و وارد حساب کاربری شوید.
۳. صرافی اوکی اکسچنج
تریدرهای ارزهای دیجیتالی که از صرافی بایننس استفاده می کردند، مدتی است که تحریم شده اند و نمی توانند از این صرافی استفاده کنند. به همین جهت هر یک از کاربران آن به دنبال جایگزینی مناسب برای صرافی بایننس هستند‌. صرافی اوکی اکسچنج یکی از صرافی های معتبر و مناسب جهت جایگزینی معرفی شده است. یکی از مهم ترین دلایل انتخاب این ارز این است که بیش از ۴۰۰ نوع ارز را مورد پشتیبانی خود قرار داده است. از ویژگی های منحصر به فرد این صرافی می توان به وجود وب سایت و اپلیکیشن حرفه ای اشاره کرد. امنیت بالا و امکان ترید با نقدینگی بالا را برای کاربران فراهم می کند. وجود کیف پول مخصوص صرافی و تسویه حساب به ریال از جمله امکانات فوق العاده این صرافی به شمار می رود.
ویژگی های صرافی اوکی اکسچنج
در این صرافی می توان ۱۵ نوع رمز ارز معروف مانند بیت کوین، اتریوم، دووج، ترون و… را مورد معامله قرار داد. کمیسیون دریافتی از معاملات این صرافی تنها حدود ۲ درصد است. در صرافی اوکی اکسچنج می توان رمز ارز به رمز ارز، رمز ارز به ریال و ریال به رمز ارز را مورد مبادله قرار داد. در این صرافی امکان پاسخگویی همه روزه به جز روزهای تعطیل از ساعت ۹ صبح الی ۵ عصر انجام می گیرد‌. مدت زمان لازمه جهت انتقال وجه از حساب صرافی به حساب بانکی در طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت انجام خواهد شد.
مزایا و معایب استفاده از صرافی اوکی اکسچنج
در این صرافی می توان توسط تمام کارت های عضو شتاب جهت برداشت و واریز وجه اقدام نمود و با دعوت دوستانتان به این صرافی حدود ۲۵ درصد از سود و کمیسیون به شما پرداخت خواهد شد. نرم افزار این صرافی بر روی دو نسخه اندروید و آی او اس قابل اجرا است. این صرافی از تمام دارایی های کاربران محافظت و از امنیت قابل توجهی برخوردار است. سرعت انجام ترید در صرافی اوکی اکسچنج به حد ایده آل و بالا بوده و این صرافی از کیف پول اختصاصی به ازای هر ارز پشتیبانی میکند. اگر بخواهیم از معایب این صرافی سخن بگوییم باید به عدم تنوع در انجام معاملات سخن بگوییم. در واقع این صرافی از ابزارهایی مانند فیوچرز و مارجین پشتیبانی نمی کند. در این صرافی حجم معاملات و نقدینگی نسبت به صرافی های جهانی کمتر است.
ثبت نام در صرافی اوکی اکسچنج چگونه انجام می شود؟
جهت بهره گیری از این صرافی لازم است وارد سایت آن شوید و اطلاعات خود را وارد کنید تا ثبت نام شوید. پس از آن که وارد صفحه اصلی شدید در قسمت بالای صفحه دو بخش ثبت نام و ورود را می بینید. ابتدا بر روی ثبت نام ضربه بزنید تا وارد صفحه ای جدید شوید و اطلاعات خواسته شده را وارد کادرتان کنید. کادر اول مربوط به ایمیل است که در اینجا لازم است ایمیل خود را به صورت کامل و صحیح وارد کنید. پس از آن لازم است رمزی مطمئن را در کادر دوم وارد کنید. بهتر است رمز انتخاب شده زیاد کوتاه نباشد و از اعداد و حروف و نمادهای مختلف استفاده کنید در این صورت رمزی قوی تر خواهید داشت. اگر توسط فرد دیگری به این صرافی معرفی شده اید در کادر چهارم کد معرفی شخص را وارد کنید تا وی از ۲۵ درصد سود کمیسیون برخوردار شود. پس از آن تیک قوانین و مقررات را بزنید و آن ها را به دقت مطالعه کنید‌. در مرحله آخر لازم است بر روی گزینه من ربات نیستم کلیک کنید و بر روی کادر آبی رنگ ضربه بزنید‌ پس از آن جهت اطمینان از صحت ایمیلتان کدی از طرف صرافی اوکی اکسچنج برای ایمیلتان ارسال می گردد‌. لازم است در ادامه کد را وارد کادر مشخص شده کنید و مراحل ثبت نام را به انتها برسانید‌.
۴. بای بیت
صرافی بای بیت اعلام کرده است که بیش از ۱.۶ میلیون کاربر فعال دارد. در بین صرافی های جهان صرافی بای بیت رتبه بیستم را به خود اختصاص داده است. این صرافی در سال ۲۰۱۸ در جزایر ویرجین بریتانیا تأسیس شد. اگر بخواهیم برترین ویژگی این صرافی را بیان کنیم باید بگوییم که احراز هویت در آن اختیاری است و کاربران قادر به برداشت ۲ بیت کوین در روز بدون احراز هویت می باشند.
مزایا و معایب صرافی بای بیت
این موضوع که احراز هویت در این صرافی اختیاری است مورد استقبال بسیاری از کاربران قرار گرفته است. قابل نصب بودن اپلیکیشن در نسخه های اندروید و آی او اس از جمله مزیت های صرافی بای بیت می باشد.‌ کمیسیون معاملات و تریدها در این صرافی بسیار اندک است و این موضوع سبب رضایت تریدرها شده است. در صورت معرفی این صرافی به دوستان و آشنایان خود می توانید از طرح های تخفیف جذابی برخوردار شوید. یکی از معایب این صرافی این است که به طور مکرر نیاز به استفاده از Vpn دارد. کوین های قابل معامله در این صرافی کم است و از تنوع پایینی برخوردار است. در برداشت های روزانه محدودیت وجود دارد و این موضوع کاربران را ناراضی کرده است.
روش واریز در صرافی بای بیت
در ابتدا لازم است وارد سایت بای بیت شوید و به بخش Assets مراجعه کنید. شما به صورت پیش فرض وارد صفحه دارایی ها خواهید شد. در آن جا ارز مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر روی کلمه Deposit ضربه بزنید. پس از آن لازم است آدرس را در صرافی مبدأ یا در کیف پول کپی کنید. پس از آن که تأییدهای شبکه انجام شد، انتقال نیز انجام خواهد شد. فقط در این جا دانستن این نکته الزامی است که دقت کنید شبکه انتقال را در مبدأ و مقصد به صورت یکسان انتخاب کنید.
روش برداشت از صرافی بای بیت
برداشت از بای بیت به سادگی واریز در آن انجام می گیرد. به منظور برداشت باید به بخش Assets وارد شوید و پس از آن که به بخش حساب اسپات هدایت شدید بر روی ارز مورد نظر خود کلیک کنید. پس از آن بر روی کلمه Withdraw ضربه بزنید. لازم به ذکر است که امکان برداشت مستقیم فقط از حساب اسپات وجود دارد. در صورتی که از سایر حساب ها قصد برداشت دارید لازم است در ابتدا دارایی خود را به حساب اسپات انتقال دهید و سپس اقدام به انتخاب نوع شبکه و آدرس مقصد کنید. در انتها بر روی دکمه Submit ضربه بزنید تا یک کد برای ایمیل تان ارسال گردد. پس از آن که این کد را وارد کردید، برداشت شما تائید می شود و حدود ۲۴ ساعت بعد وجه در حساب شما خواهد بود.
نتیجه گیری
در این مقاله سعی شد چهار صرافی از ایمن ترین و برترین ها را برایتان معرفی کنیم. روش کار در این صرافی ها آن قدر راحت است که تریدرهای مبتدی نیز می توانند به راحتی از مزایای آن ها بهره مند شوند. اگر به تازگی صرافی خاصی را جایگزین صرافی بایننس کرده اید نظرات و پیشنهادات خود را درباره آن با ما در میان بگذارید.

توجه: با وجود اینکه دو صرافی کوینکس و کوکوین هر دو فعلا بدون نیاز به تغییر IP فعالیت می‌کنند اما بهتر است برای امنیت بیشتر از IP ثابت خارج از ایران استفاده کنید.
برای ورود به صرافی کوینکس حتما باید با IP خارج از ایران وارد شوید.

به این مقاله امتیاز دهید تا با کمک شما کیفیت آن را بسنجیم

ترتیبی که برای خواندن مقالات” صرافی بایننس “به شما پیشنهاد می‌کنیم:

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در خبر روز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *